Kategorie
Wino

6 win na wakacje

Jeśli musisz w ostatniej chwili przygotowań do wakacji wybrać jeszce wina, to przygotowaliśmy dla Was na tą okazję ściągawkę. Pamiętaj również, że wina możemy wysłać na wskazany przez Ciebie adres – np. do hotelu czy pensjonatu w Polsce.

1. Zdecydowanie wino musujące. Najlepiej niezobowiązująca cava. Proponujemy Mas Geroni – jest wytrawna, ale pełna owocowości.

2. Przepyszny i nietypowy kupaż Verdelho i Sauvignon Blanc z Langhorne Creek w Australii umili każdy posiłek, ale zdecydowanie polecamy to wino do ryb. Langhorne Crossing

3. „Village” Kumeu River to bardzo eleganckie Chardonnay w styly francuskiego Montrachet. Jest cięższe, pachnie brzoskwiniami, melonami i orzechami laskowymi.

4. Słyszeliście o Sauvignon Gris? To bardzo aromatyczna odmiana, a Sauvignon Gris Casa Silva jest jeszcze o tyle ciekawa, że wino powstało z owoców bardzo starych krzewów.

5. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie polecili nowozelandzkiego Sauvignon Blanc na lato. To wino idealnie pasuje do upalnych dni. Spośród wielu SB w naszej ofercie na wakacje polecamy absolutny klasyk – Dog Point !

6. Zostało nam jeszcze trochę butelek naszego nowozelandzkiego bestsellera – Gamay Noir z Te Maty. To wino, chwalone jako jedno z najciekawszych na tegorocznej degustacji win nowozelandzkich świetnie komponuje się z wyższymi temperaturami. Jest lekkie i owocowe. Najlepiej odrobinę je schłodzić i podawać do lekkich mięs czy tłustych ryb.

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania – czekamy na kontakt pod telefonem 58 681 28 52 (9-17, pon-pt) lub mail:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.